Wood Ice Scraper ijskrabber
Van
€ 2,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,53 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,58 |
Productnummer:
A508-269351-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Wood Ice Scraper ijskrabber"
Een ijskrabber gemaakt van 100% natuurlijk materiaal: Zweeds fineer van berkenhout. Meerdere lagen berkenfineer worden verlijmd tot een stevige houtplaat waarvan de ijskrabber gemaakt wordt. De ijskrabber is voorzien van een glanzende, waterafstotende beschermlaag. De vierkante vorm van deze ijskrabber maakt hem handzaam en makkelijk in gebruik. Laat de vorst maar komen!
| Kleur: | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 14400 |
| Afmetingen omdoos: | 510 x 240 x 60 cm |
| Breedte: | 100mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Douanetariefnummer: | 4419900000 |
| Gewicht: | 35g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 16500 |
| Hoogte: | 4mm |
| Land van herkomst: | Zweden |
| Lengte: | 120mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Hout |
| OuterCartonDimension: | 510 x 240 x 60 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden