Victorinox Swisscard Classic Multitool
Van
€ 25,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 29,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 29,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 35,51 |
Productnummer:
A508-267534-335999999
Voorraad:
Productinformatie "Victorinox Swisscard Classic Multitool"
Swisscard. Dit product van Victorinox staat voor kwaliteit. In de kunststof SwissCard, die ook als liniaal (7,5 cm en 3 inches) te gebruiken is, tref je een aantal praktische voorwerpen aan: schaar, schroevendraaier, mes, nagelvijl met schroevendraaier, tandenstoker, pincet, balpen en knopspeld. Gemakkelijk mee te nemen. Afm. 8,1 x 5,3 x 0,4 cm. Per stuk in een speciaal ontworpen doosje. Afm. 12 x 12 x 0,7 cm. 76 g. Inclusief gebruiksaanwijzing en levenslange garantie.
| Kleur: | transparant blauw (± PMS 288C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2880 |
| Afmetingen omdoos: | 410 x 345 x 27 cm |
| Breedte: | 54mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 240 |
| Douanetariefnummer: | 3926100000 |
| Gewicht: | 26g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 19200 |
| Hoogte: | 4mm |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
| Lengte: | 84mm |
| Materiaal: | Kunststof, RVS |
| Merk: | Victorinox |
| OuterCartonDimension: | 410 x 345 x 27 cm |
Aanmelden