Victorinox Ranger 55 Wood zakmes
Van
€ 97,44
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 110,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 110,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 131,42 |
Productnummer:
A508-262886-011999999
Voorraad:
Productinformatie "Victorinox Ranger 55 Wood zakmes"
Origineel Zwitsers zakmes van Victorinox met een walnoothouten heft. Elk mes is uniek dankzij de natuurlijke nerf van het hout. De tussenplaten zijn van hard-geadoniseerd aluminium en tools van 100% gerecycled staal. 6-delig met 10 functies: groot mes met vergrendeling, houtzaag, kurkentrekker, blikopener met kleine schroevendraaier 3 mm, flesopener met grote schroevendraaier 6 mm, draadstripper, priem met pons en draadoog en sleutelring. Inclusief gebruiksaanwijzing en met levenslange garantie op materiaal- en fabricagefouten. Victorinox staat wereldwijd symbool voor hoogwaardige kwaliteit, betrouwbaarheid, functionaliteit en perfectie. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
| Kleur: | bruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3000 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 31mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 120 |
| Douanetariefnummer: | 8211930000 |
| Gewicht: | 163g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 20000 |
| Hoogte: | 23mm |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
| Lengte: | 130mm |
| Materiaal: | RVS, Walnoothout |
| Merk: | Victorinox |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden