Victorinox Jetsetter tool
Van
€ 14,24
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 16,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 20,04 |
Productnummer:
A508-262883-008999999
Voorraad:
Productinformatie "Victorinox Jetsetter tool"
Zakgereedschap van het merk Victorinox, met ABS heft en tools van 100% gerecycled staal. Dit gereedschap heeft geen mes en is daarom toegestaan in de handbagage op vliegreizen. 4-delig met 7 functies: schaar, combinatietool met flesopener, kruiskopschroevendraaier en draadstripper, sleutelring, pincet en tandenstoker. Inclusief gebruiksaanwijzing en met levenslange garantie op materiaal- en fabricagefouten. Victorinox staat wereldwijd symbool voor hoogwaardige kwaliteit, betrouwbaarheid, functionaliteit en perfectie. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3000 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 19mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 8211930000 |
| Gewicht: | 20g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 20000 |
| Hoogte: | 9mm |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
| Lengte: | 58mm |
| Materiaal: | Kunststof, RVS |
| Merk: | Victorinox |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden