Victorinox Climber zakmes
Van
€ 28,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 32,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 32,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 38,60 |
Productnummer:
A508-261556-008999999
Voorraad:
Productinformatie "Victorinox Climber zakmes"
Origineel Zwitsers zakmes uit de Officiersserie van Victorinox met ABS heft, tussenplaten van hard-geadoniseerd aluminium en tools van 100% gerecycled staal. 10-delig met 14 functies: groot mes, klein mes, kurkentrekker, blikopener met kleine schroevendraaier 3 mm, flesopener met grote schroevendraaier 6 mm, priem met pons en draadoog, draadstripper, schaar, multifunctionele haak, sleutelring, pincet en tandenstoker. Inclusief gebruiksaanwijzing en met levenslange garantie op materiaal- en fabricagefouten. Victorinox staat wereldwijd symbool voor hoogwaardige kwaliteit, betrouwbaarheid, functionaliteit en perfectie. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
| Kleur: | rood (± PMS 187C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4000 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 26mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 250 |
| Douanetariefnummer: | 8206000000 |
| Gewicht: | 85g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 23000 |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
| Lengte: | 89mm |
| Materiaal: | Kunststof, RVS |
| Merk: | Victorinox |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden