Victorinox Classic SD zakmes
Van
€ 18,79
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 22,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 22,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 26,23 |
Productnummer:
A508-266883-335999999
Voorraad:
Productinformatie "Victorinox Classic SD zakmes"
Origineel Zwitsers zakmes uit de Officiersserie van Victorinox met ABS heft, tussenplaten van hard-geadoniseerd aluminium en tools van 100% gerecycled staal. 5-delig met 7 functies: mes, vijl met schroevendraaier, schaar, sleutelring, pincet en tandenstoker. Inclusief gebruiksaanwijzing en met levenslange garantie op materiaal- en fabricagefouten. Victorinox staat wereldwijd symbool voor hoogwaardige kwaliteit, betrouwbaarheid, functionaliteit en perfectie. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
| Kleur: | transparant blauw (± PMS 288C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 15120 |
| Afmetingen omdoos: | 520 x 325 x 16 cm |
| Breedte: | 17mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 280 |
| Douanetariefnummer: | 8206000000 |
| Gewicht: | 27g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 29300 |
| Hoogte: | 9mm |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
| Lengte: | 58mm |
| Materiaal: | ABS, RVS |
| Merk: | Victorinox |
| OuterCartonDimension: | 520 x 325 x 16 cm |
Aanmelden