Victorinox Cadet Alox zakmes
Van
€ 27,24
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 31,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 31,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 37,06 |
Productnummer:
A508-261593-032999999
Voorraad:
Productinformatie "Victorinox Cadet Alox zakmes"
Origineel Zwitsers zakmes van Victorinox met stevig en hoogwaardig Alox heft. De roestbestendige greepschalen zijn van geponst aluminium voor extra grip. Het mes heeft tussenplaten van hard-geadoniseerd aluminium en tools van 100% gerecycled staal. Een praktisch, lichtgewicht en slank zakmes dat je gemakkelijk opbergt. 4-delig met 9 functies: groot mes, blikopener met kleine schroevendraaier 3 mm, flesopener met grote schroevendraaier 6 mm, draadstripper, nagelvijl, tool voor schoonmaken nagels, sleutelring. Inclusief gebruiksaanwijzing en met levenslange garantie op materiaal- en fabricagefouten. Victorinox staat wereldwijd symbool voor hoogwaardige kwaliteit, betrouwbaarheid, functionaliteit en perfectie. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 14400 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 23mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 900 |
| Douanetariefnummer: | 8206000000 |
| Gewicht: | 46g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 23000 |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
| Lengte: | 89mm |
| Materiaal: | Aluminium, RVS |
| Merk: | Victorinox |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden