Victorinox Bantam zakmes
Van
€ 12,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,54 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,54 |
| Totaalprijs Bruto: | € 18,49 |
Productnummer:
A508-265521-008999999
Voorraad:
Productinformatie "Victorinox Bantam zakmes"
Origineel Zwitsers zakmes uit de Officiersserie van Victorinox met ABS heft, tussenplaten van hard-geadoniseerd aluminium en tools van 100% gerecycled staal. 4-delig met 8 functies: mes, combinatietool met blikopener, flesopener, draadstripper, schroevendraaier, sleutelring, pincet en tandenstoker. Inclusief gebruiksaanwijzing en met levenslange garantie op materiaal- en fabricagefouten. Victorinox staat wereldwijd symbool voor hoogwaardige kwaliteit, betrouwbaarheid, functionaliteit en perfectie. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
| Kleur: | rood (± PMS 187) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4500 |
| Afmetingen omdoos: | 520 x 325 x 16 cm |
| Breedte: | 23mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 450 |
| Douanetariefnummer: | 8206000000 |
| Gewicht: | 37g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 17200 |
| Hoogte: | 11mm |
| Land van herkomst: | Zwitserland |
| Lengte: | 84mm |
| Materiaal: | ABS, RVS |
| Merk: | Victorinox |
| OuterCartonDimension: | 520 x 325 x 16 cm |
Aanmelden