Tafeltennis-set "Massief"
Van
€ 3,03
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3.120,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3.712,80 |
Productnummer:
A190-01420001-00000
Voorraad:
Productinformatie "Tafeltennis-set "Massief""
Een licht geruwd slagvlak geeft de speelbal de juiste drive. De set bestaat uit 2 rackets met gripgroeven en een zachte bal.
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 30 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 40 x 31 cm |
| Breedte: | 160mm |
| Douanetariefnummer: | 95030070 |
| Gewicht: | 142g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 30 |
| Hoogte: | 40mm |
| Lengte: | 265mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Polypropyleen |
Aanmelden