TREATMENTS® Hand Wash Foam - Mahayana
Van
€ 5,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,65 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 282,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 336,18 |
Productnummer:
A173-TGSTC18
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Hand Wash Foam - Mahayana"
Deze Hand Wash Foam (250ml) in de geur Ceylon is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: | Voor dit product is een krimpfolie om het product mogelijk als printoptie. |
| Breedte: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 3401 0000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 315g |
| Hoogte: | 165mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 60mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden