TREATMENTS® Hair & Body Shower Foam - Ceylon
Van
€ 5,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,65 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 282,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 336,18 |
Productnummer:
A173-TGSTC01
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Hair & Body Shower Foam - Ceylon"
Deze Hair & Body Shower Foam (250ml) in de geur Ceylon is een ultrazachte 2 in 1 shower foam die een luxueuze ervaring voor zowel uw huid als haar biedt.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: | Voor dit product is een krimpfolie om het product mogelijk als printoptie. |
| Breedte: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 315g |
| Hoogte: | 165mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 60mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden