TREATMENTS® Giftbox Ultimate Spa Experience - Ceylon
Van
€ 60,25
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 66,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 332,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 395,56 |
Productnummer:
A173-TGSGBUSEC2001
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Ultimate Spa Experience - Ceylon"
Deze Giftbox Ultimate Spa Experience bevat een pestemal en acht producten met de geur Ceylon. De set bestaat uit een pestemal (90x180cm), een foaming shower gel (200ml), een sea salt body scrub (400gr), een hand & body cream (200ml), een hand wash foam (250ml), een body oil (150ml), een bed & body mist (150ml), fragrance sticks (200ml), een parfum d’intérieur (300ml) en twee 50% kortingsvouchers voor entree bij een BeWellness resort.
Neem de pestemal mee tijdens een dagje sauna of strand. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Het fijne oceaanzout van de scrub is de ideale aanvulling op uw douche ritueel.
De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt.
De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. De parfum d'intérieur transformeert uw huis in een oase van geur.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
Neem de pestemal mee tijdens een dagje sauna of strand. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Het fijne oceaanzout van de scrub is de ideale aanvulling op uw douche ritueel.
De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt.
De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. De parfum d'intérieur transformeert uw huis in een oase van geur.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel, bed & body mist) - Etiket op het product (parfum d'interieur, fragrance sticks, foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1670g |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, plastic, glas, rubber, fiber |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden