TREATMENTS® Giftbox Tenderness - Ceylon
Van
€ 11,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,61 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 378,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 450,18 |
Productnummer:
A173-TGSTC32
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Tenderness - Ceylon"
Deze Giftbox Tenderness bevat twee verzorgingsproducten met de geur Ceylon. De set bevat een
foaming shower gel (200ml) en een body lotion (250ml).
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. De body lotion voelt rijkelijk aan op uw huid, maar zal toch supersnel worden opgenomen.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
foaming shower gel (200ml) en een body lotion (250ml).
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. De body lotion voelt rijkelijk aan op uw huid, maar zal toch supersnel worden opgenomen.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel, body lotion) - Etiket op het product (foaming shower gel) |
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 635g |
| Hoogte: | 255mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 55mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, plastic, metaal |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden