TREATMENTS® Giftbox Spa at Home - Ceylon
Van
€ 42,17
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 46,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 232,65 |
| Totaalprijs Bruto: | € 276,85 |
Productnummer:
A173-TGSGBSHC1001
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Spa at Home - Ceylon"
Deze Giftbox Spa at Home bevat een pestemal en zes verzorgingsproducten met de geur Ceylon. De set bestaat uit een pestemal (90x180cm), een foaming shower gel (200ml), een sea salt body scrub (400gr), een hand & body cream (200ml), een hand wash foam (250ml), een body oil (50ml), een bed & body mist (50ml) en twee 50% kortingsvouchers voor entree bij een BeWellness resort.
Neem de pestemal mee tijdens een dagje sauna of strand. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Het fijne oceaanzout van de scrub is de ideale aanvulling op uw douche ritueel.
De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt.
De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
Neem de pestemal mee tijdens een dagje sauna of strand. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Het fijne oceaanzout van de scrub is de ideale aanvulling op uw douche ritueel.
De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt.
De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (travelsize, foaming shower gel) - Etiket op het product (foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1610g |
| Hoogte: | 280mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, aluminium, plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden