TREATMENTS® Giftbox Spa at Home (DeLuxe) - Omani
Van
€ 47,57
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 52,49 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 262,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 312,32 |
Productnummer:
A173-TGSGBOSH101
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Spa at Home (DeLuxe) - Omani"
Deze Giftbox Spa at Home bevat zes producten met de geur Omani. De set bestaat uit fragrance sticks (200ml), een scented candle (380gr), een parfum d’intérieur (300ml), een hand wash foam (200ml), een conditioning shampoo (300ml), een shower gel (300ml) en twee 50% kortingsvouchers voor entree bij een BeWellness resort.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax. De parfum d'intérieur transformeert uw huis in een oase van geur.
De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. Met de 2-in-1 shampoo biedt u niet alleen een reiniging van het haar, maar ook een verzorging en bescherming voor uw hoofdhuid. De shower gel creëert een zacht schuimlaagje op uw huid en reinigt haar op milde wijze.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax. De parfum d'intérieur transformeert uw huis in een oase van geur.
De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. Met de 2-in-1 shampoo biedt u niet alleen een reiniging van het haar, maar ook een verzorging en bescherming voor uw hoofdhuid. De shower gel creëert een zacht schuimlaagje op uw huid en reinigt haar op milde wijze.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
| Geur: | Omani |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (travelsize, foaming shower gel) - Etiket op het product van 65x50mm |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 2575g |
| Hoogte: | 280mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, glas, rubber, hout, aluminium, fiber |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden