TREATMENTS® Giftbox Small - Ceylon
Van
€ 12,03
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 331,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 394,78 |
Productnummer:
A173-TGSGBSC201
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Small - Ceylon"
Deze Giftbox Small bevat drie verzorgingsproducten met de geur Ceylon. De set bestaat uit een bed & body mist (50ml), een bodylotion (50ml), een foaming shower gel (200ml) en een 50% kortingsvoucher voor entree bij een BeWellness resort.
De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (travelsize, foaming shower gel) - Etiket op het product (foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 740g |
| Hoogte: | 280mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, aluminium, plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden