TREATMENTS® Giftbox Shower Foam & Candle - Ceylon
Van
€ 18,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 498,25 |
| Totaalprijs Bruto: | € 592,92 |
Productnummer:
A173-TGSTC33
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Shower Foam & Candle - Ceylon"
Deze Giftbox Shower Foam & Candle bevat twee producten met de geur Ceylon. De set vbestaat uit een foaming shower gel (200ml), een scented candle (380gr) en een 50% kortingsvoucher voor entree bij een BeWellness resort.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel) - Etiket op het product (scented candle, foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3406 0000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1355g |
| Hoogte: | 280mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Metaal, plastic, glas, hout, rubber, karton |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden