TREATMENTS® Giftbox Scented Candle - Ceylon
Van
€ 10,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,63 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 348,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 415,19 |
Productnummer:
A173-TGSTC12
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Scented Candle - Ceylon"
Deze Giftbox Scented Candle bevat een scented candle (380gr) uit de Classics collectie met de geur Ceylon.
Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Etiket op het product van 65x50mm |
| Breedte: | 85mm |
| Douanetariefnummer: | 3406 0000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 850g |
| Hoogte: | 105mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 85mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas, hout, rubber, karton |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden