TREATMENTS® Giftbox Medium - Ceylon
Van
€ 18,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 298,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 355,75 |
Productnummer:
A173-TGSGBMC301
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Medium - Ceylon"
Deze Giftbox Medium bevat vier verzorgingsproducten met de geur Ceylon. De set bestaat uit een foaming shower gel (200 ml), een hand wash foam (250 ml), een bed & body mist (50 ml), een body oil (50 ml) en een 50% kortingsvoucher voor entree bij een BeWellness resort.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De body oil is perfect voor dagelijkse verzorging, maar ook zeer geschikt als olie voor een ontspannende massage.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (travelsize, foaming shower gel) - Etiket op het product (foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3465 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 940g |
| Hoogte: | 280mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, aluminium, plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden