TREATMENTS® Giftbox Home - Ceylon
Van
€ 26,37
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 29,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 290,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 346,17 |
Productnummer:
A173-TGSGBHC601
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Home - Ceylon"
Deze Giftbox Home bevat twee home producten met de geur Ceylon. De set bestaat uit fragrance sticks (200ml), een scented candle (380gr) en twee 50% kortingsvouchers voor entree bij een BeWellness resort.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Etiket op het product van 65x50mm |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1680g |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, glas, rubber, hout, fiber |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden