TREATMENTS® Giftbox Home & Body (DeLuxe) - Omani
Van
€ 36,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 39,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 399,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 475,05 |
Productnummer:
A173-TGSGBOHB101
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Home & Body (DeLuxe) - Omani"
Deze Giftbox Home & Body bevat drie producten in de geur Omani. De set bestaat uit fragrance sticks (200ml), een foaming shower gel (200ml), een scented candle (380gr) en twee 50% kortingsvouchers voor entree bij een BeWellness resort.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Creëer een sfeervolle ambiance met de scented candle, handgemaakt en vervaardigd uit een plantaardige wax.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
| Geur: | Omani |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel) - Etiket op het product (scented candle, fragrance sticks, foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1415g |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, plastic, glas, rubber, fiber, aluminium |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden