TREATMENTS® Giftbox Hand & Body (DeLuxe) - Omani
Van
€ 26,37
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 29,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 290,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 346,17 |
Productnummer:
A173-TGSGBH-BO201
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Hand & Body (DeLuxe) - Omani"
Deze Giftbox Hand & Body bevat vijf verzorgingsproducten met de geur Omani. De set bestaat uit een hair & body shower foam (250ml), een shower gel (300ml), een conditioning shampoo (300ml), een hand wash (200ml), een nourishing hand & body cream (200ml) en een 50% kortingsvoucher voor entree bij een BeWellness resort.
De ultrazachte 2 in 1 shower foam biedt een luxueuze ervaring voor zowel uw huid als haar. De shower gel creëert een zacht schuimlaagje op uw huid en reinigt haar op milde wijze. Met de 2-in-1 shampoo biedt u niet alleen een reiniging van het haar, maar ook een verzorging en bescherming voor uw hoofdhuid. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
De ultrazachte 2 in 1 shower foam biedt een luxueuze ervaring voor zowel uw huid als haar. De shower gel creëert een zacht schuimlaagje op uw huid en reinigt haar op milde wijze. Met de 2-in-1 shampoo biedt u niet alleen een reiniging van het haar, maar ook een verzorging en bescherming voor uw hoofdhuid. De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
| Geur: | Omani |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Etiket op het product van 65x50mm |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1740g |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, aluminium, plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden