TREATMENTS® Giftbox Hair & Body - Ceylon
Van
€ 23,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 25,03 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 375,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 446,79 |
Productnummer:
A173-TGSGBCH-B101
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Hair & Body - Ceylon"
Deze Giftbox Hair & Body bevat vier verzorgingsproducten met de geur Ceylon. De set bestaat uit een foaming shower gel (200ml), een shampoo (250ml), een body lotion (250ml), een conditioner (200ml) en een 50% kortingsvoucher voor entree bij een BeWellness resort.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Met de shampoo biedt u niet alleen een reiniging van het haar, maar ook een verzorging en bescherming voor uw hoofdhuid. De body lotion voelt rijkelijk aan op uw huid, maar zal toch supersnel worden opgenomen. De conditioner is ontwikkeld om uw haar te hydrateren en te voeden.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule. Met de shampoo biedt u niet alleen een reiniging van het haar, maar ook een verzorging en bescherming voor uw hoofdhuid. De body lotion voelt rijkelijk aan op uw huid, maar zal toch supersnel worden opgenomen. De conditioner is ontwikkeld om uw haar te hydrateren en te voeden.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel, shampoo, body lotion) - Etiket op het product (foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1260g |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, aluminium, plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden