TREATMENTS® Giftbox Fragrance Sticks - Ceylon
Van
€ 15,05
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,61 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 415,25 |
| Totaalprijs Bruto: | € 494,15 |
Productnummer:
A173-TGSTC11
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Fragrance Sticks - Ceylon"
Deze Giftbox Fragrance Sticks bevat fragrance sticks (200ml) uit de Classics collectie met de geur Ceylon.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Etiket op het product van 65x50mm |
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 4100 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 595g |
| Hoogte: | 285mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 50mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas, rubber, fiber, karton, aluminium |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden