TREATMENTS® Giftbox Foaming Shower Gel - Ceylon
Van
€ 6,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,41 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 370,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 440,90 |
Productnummer:
A173-TGSTC30
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Foaming Shower Gel - Ceylon"
Deze Giftbox Foaming Shower Gel bevat een foaming shower gel (200ml) uit de Classics collectie met de geur Ceylon.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel) - Etiket op het product (foaming shower gel) |
| Breedte: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 325g |
| Hoogte: | 255mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 55mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden