TREATMENTS® Giftbox Foaming Extravagance - Elements
Van
€ 15,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 17,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 438,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 522,11 |
Productnummer:
A173-TGSTE01
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Foaming Extravagance - Elements"
Deze Giftbox Foaming Extravagance bevat drie foaming shower gels (200ml) uit de Elements collectie: Omani, Samoa en Zhejiang.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Omani: de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
Samoa: de tropische geur van zoete mango, frisse limoen en een vleugje musk.
Zhejiang: de gracieuze geur van cashmeran, bourbon vanille, patchoeli en amber.
De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Omani: de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
Samoa: de tropische geur van zoete mango, frisse limoen en een vleugje musk.
Zhejiang: de gracieuze geur van cashmeran, bourbon vanille, patchoeli en amber.
| Geur: | Elements |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel) - Etiket op het product (foaming shower gel) |
| Breedte: | 210mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 935g |
| Hoogte: | 255mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 55mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, plastic, metaal |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden