TREATMENTS® Giftbox Experience (DeLuxe) - Omani
Van
€ 14,63
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 252,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 300,59 |
Productnummer:
A173-TGSGBEO101
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Experience (DeLuxe) - Omani"
Deze Giftbox Experience bevat drie verzorgingsproducten met de geur Omani. De set bestaat uit een hand wash (200ml), een nourishing hand & body cream (200ml), een hair & body shower foam (250ml) en een 50% kortingsvoucher voor entree bij een BeWellness resort.
De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid. De ultrazachte 2 in 1 shower foam biedt een luxueuze ervaring voor zowel uw huid als haar.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
De hand wash is een royaal geurende handzeep die niet alleen uw handen reinigt, hydrateert, maar ook verzorgt. De hand & body cream is de ultieme oplossing bij een droge en gevoelige huid. De ultrazachte 2 in 1 shower foam biedt een luxueuze ervaring voor zowel uw huid als haar.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de delicate geur van kersenbloesem, sandelhout en sinaasappel.
| Geur: | Omani |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Etiket op het product van 65x50mm |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3401 0000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1015g |
| Hoogte: | 280mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, aluminium, plastic,glas |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden