TREATMENTS® Giftbox Body & Fragrance Sticks - Ceylon
Van
€ 31,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 35,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 352,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 419,24 |
Productnummer:
A173-TGSGBBFSC701
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Body & Fragrance Sticks - Ceylon"
Deze Giftbox Body & Fragrance Sticks bevat drie producten in de geur Ceylon. De set bestaat uit fragrance sticks (200ml), een bed & body mist (150ml), een foaming shower gel (200ml) en twee 50% kortingsvouchers voor entree bij een BeWellness resort.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
De fragrance sticks bieden een fijne manier om uw huis op subtiele wijze te voorzien van een constante geurverspreiding. De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De douche foam reinigt en verzorgt uw huid op milde wijze dankzij de zachte schuimformule.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 60x60 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (foaming shower gel, bed & body mist) - Etiket op het product (fragrance sticks, foaming shower gel) |
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 3000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 1255g |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, plastic, glas, rubber, fiber |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden