TREATMENTS® Giftbox Body & Fragrance (2 pcs mailbox) - Ceylon
Van
€ 8,49
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,31 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 279,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 332,37 |
Productnummer:
A173-TGSGBC102
Voorraad:
Productinformatie "TREATMENTS® Giftbox Body & Fragrance (2 pcs mailbox) - Ceylon"
Deze Giftbox Body & Fragrance bevat twee verzorgingsproducten in travelsize formaat met de geur Ceylon. De brievenbus giftbox bestaat uit een bed & body mist (50ml), een bodylotion (50ml) en een 50% kortingsvoucher voor entree bij een BeWellness resort.
De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De body lotion voelt rijkelijk aan op uw huid, maar zal toch supersnel worden opgenomen.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
Dankzij het handige formaat zijn de producten ook geschikt voor onderweg of op reis.
De geparfumeerde mist heeft een verkwikkend effect op uw huid en laat een fijne geur achter. De body lotion voelt rijkelijk aan op uw huid, maar zal toch supersnel worden opgenomen.
Prikkel uw zintuigen en omhul uzelf met de warme geuren van shea noten, sandelhout en patchoeli, gecombineerd met zoete fruitbloesem en frisse jasmijn.
Dankzij het handige formaat zijn de producten ook geschikt voor onderweg of op reis.
| Geur: | Ceylon |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze giftbox zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op de giftbox van 50x40 mm - All-over sleeve om de giftbox - Krimpfolie om het product (travelsize) |
| Breedte: | 143mm |
| Douanetariefnummer: | 3307 9000 00 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 215g |
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 233mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton/plastic |
| Meest gezocht: | Ja |
| Vegan: | Ja |
Aanmelden