Strandstoel "Chillout"
Van
€ 35,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 56,06 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 56,06 |
| Totaalprijs Bruto: | € 66,71 |
Productnummer:
A190-08494014-00000
Voorraad:
Productinformatie "Strandstoel "Chillout""
Of het nu strand, balkon of tuin is - het belangrijkste is chillen. Verstelbare ligstoel van beukenhout met polyester bekleding, die individueel bedrukt kan worden. De bekleding is afneembaar en wasbaar. Draagvermogen: 95 kg.
| Kleur: | natuur/wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 50 |
| Afmetingen binnendoos: | 138 x 59 x 6 cm |
| Breedte: | 590mm |
| Douanetariefnummer: | 94016900 |
| Gewicht: | 3500g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 50 |
| Hoogte: | 60mm |
| Lengte: | 1380mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Materiaal: | Beukenhout |
Aanmelden