Stilolinea Vegetal Pen Clear pennen
Van
€ 0,21
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,36 |
Productnummer:
A508-262855-004999128
Voorraad:
Productinformatie "Stilolinea Vegetal Pen Clear pennen"
Blauwschrijvende balpen van het merk Stilolinea®. Gemaakt van natuurlijk materiaal, voor 80% biologisch afbreekbaar. Met mattransparante houder en gripvast voorstuk. (EN13432:2000-12). Made in Italy.
| Kleur: | groen (± PMS 7732) |
|---|---|
| Uitvoering: | Blauwschrijvend |
| kleur inkt: | Blauw |
| Aantal stuks per pallet: | 16000 |
| Afmetingen omdoos: | 480 x 300 x 18 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 11g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12000 |
| Land van herkomst: | Italië |
| Lengte: | 137mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Stilolinea |
| OuterCartonDimension: | 480 x 300 x 18 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden