Stilolinea S45 BIO pennen
Van
€ 0,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,51 |
Productnummer:
A508-263151-002999128
Voorraad:
Productinformatie "Stilolinea S45 BIO pennen"
Blauwschrijvende balpen van het merk Stilolinea®. De matte houder is gemaakt van PLA, een materiaal afgeleid van plantaardige vezels: volledig biologisch afbreekbaar en composteerbaar, en afkomstig van 100% hernieuwbare bronnen. Made in Italy.
| Kleur: | wit (± PMS White) |
|---|---|
| Uitvoering: | Blauwschrijvend |
| kleur inkt: | Blauw |
| Aantal stuks per pallet: | 18000 |
| Afmetingen omdoos: | 480 x 300 x 17 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 9g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10000 |
| Land van herkomst: | Italië |
| Lengte: | 139mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PLA |
| Merk: | Stilolinea |
| OuterCartonDimension: | 480 x 300 x 17 cm |
Aanmelden