Stilolinea Raja Chrome pennen
Van
€ 0,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,09 |
Productnummer:
A508-262653-008999128
Voorraad:
Productinformatie "Stilolinea Raja Chrome pennen"
Blauwschrijvende balpen van het merk Stilolinea®. Met metalen puntstuk, clip en tussenringen. Made in Italy.
| Kleur: | rood (± PMS 200) |
|---|---|
| Uitvoering: | Blauwschrijvend |
| kleur inkt: | Blauw |
| Aantal stuks per pallet: | 18000 |
| Afmetingen omdoos: | 480 x 300 x 16 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 11g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11000 |
| Land van herkomst: | Italië |
| Lengte: | 140mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof, Metaal |
| Merk: | Stilolinea |
| OuterCartonDimension: | 480 x 300 x 16 cm |
Aanmelden