Springtouw "Hout"
Van
€ 2,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,41 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,41 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,25 |
Productnummer:
A190-01452014-00000
Voorraad:
Productinformatie "Springtouw "Hout""
Van scheurvast katoen met individueel verstelbare koordlengte. Bedrukking op de houten handvatten mogelijk. Gekleurde handvatten op aanvraag.
| Kleur: | natuur |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 40 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 28 x 22 cm |
| Diameter: | 26mm |
| Douanetariefnummer: | 95069190 |
| Gewicht: | 110g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 40 |
| Hoogte: | 2500mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Beukenhout |
Aanmelden