Senator SuperHit Matt Recycled pennen
Van
€ 0,39
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,59 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,59 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,70 |
Productnummer:
A508-262699-307999128
Voorraad:
Productinformatie "Senator SuperHit Matt Recycled pennen"
Blauwschrijvende balpen van het merk Senator®. Gemaakt van gerecycled materiaal. Met strakke, matte houder en royale clip/drukknop. Standaard met opdruk ‘recycled material’ logo op de houder, naast de clip. Lichte oneffenheden in het oppervlak van het gerecyclede materiaal zijn mogelijk. Made in Germany.
| Kleur: | donkerblauw (± PMS 2757) |
|---|---|
| Uitvoering: | Blauwschrijvend |
| kleur inkt: | Blauw |
| Aantal stuks per pallet: | 24000 |
| Afmetingen omdoos: | 380 x 300 x 23 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109900 |
| Gewicht: | 7g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7600 |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Lengte: | 145mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
| Merk: | Senator |
| OuterCartonDimension: | 380 x 300 x 23 cm |
Aanmelden