Senator Evoxx Polished Recycled White Clip pennen
Van
€ 0,59
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,81 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,81 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,96 |
Productnummer:
A508-261212-001999128
Voorraad:
Productinformatie "Senator Evoxx Polished Recycled White Clip pennen"
Blauwschrijvende balpen van het merk Senator®. Gemaakt van 95% R-ABS gerecycled materiaal en mooi gepolijst. De pen heeft een opvallend design door de bijzondere clip en het doordachte puntstuk met ergonomische grip. Made in Germany. Lichte oneffenheden in het oppervlak van het gerecyclede materiaal zijn mogelijk.
| Kleur: | zwart (± PMS Zwart) |
|---|---|
| Uitvoering: | Blauwschrijvend |
| kleur inkt: | Blauw |
| Aantal stuks per pallet: | 12000 |
| Afmetingen omdoos: | 380 x 300 x 18 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7500 |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Lengte: | 149mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
| Merk: | Senator |
| OuterCartonDimension: | 380 x 300 x 18 cm |
Aanmelden