Schneeflitzy Standaard
Van
€ 2,13
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2.200,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2.618,00 |
Productnummer:
A190-01830009-00000
Voorraad:
Productinformatie "Schneeflitzy Standaard"
Bitte geben Sie den Text an, den Sie überprüft haben möchten.
| Kleur: | standaard oranje |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 30 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 40 x 31 cm |
| Breedte: | 333mm |
| Douanetariefnummer: | 95069990 |
| Gewicht: | 126g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 30 |
| Hoogte: | 4mm |
| Lengte: | 440mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Polyethyleen |
Aanmelden