Samsonite Essens Spinner 81
Van
€ 149,83
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 214,05 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 214,05 |
| Totaalprijs Bruto: | € 254,72 |
Productnummer:
A510-152056-1549
Voorraad:
Productinformatie "Samsonite Essens Spinner 81"
Maak kennis met Essens, jouw nieuwe must-have voor elke reis. Zorgeloos de weg op dankzij zijn lichtheid, de innovatieve driepuntssluiting en zijn nieuwe en unieke verpakkingsoplossing. Geproduceerd in het hart van Europa en gemaakt van gerecyclede materialen voor langdurig gebruik.
| Kleur: | Midnight Blue |
|---|---|
| Breedte: | 810mm |
| Gewicht: | 4g |
| Hoogte: | 560mm |
| Lengte: | 340mm |
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Merk: | Samsonite |
Aanmelden