SCX.design T19 universele reisadapter
Van
€ 33,01
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 39,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 977,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.163,22 |
Productnummer:
A33-1PX22790
Voorraad:
Productinformatie "SCX.design T19 universele reisadapter"
Universele reisadapter met twee USB-A-poorten en twee USB-C-uitgangen, waaronder een ultrasnelle 65W GaN + PD USB-C-poort voor het opladen van laptops. Voorzien van een felgekleurde, rubberen, oplichtende logo-afwerking. Geschikt voor stopcontacten in meer dan 150 landen en geleverd met een luxe PU-reisetui.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Breedte: | 58mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1 |
| Douanetariefnummer: | 8504408390000000000000 |
| Gewicht: | 320g |
| Hoogte: | 78mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 55mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Koper, ABS-kunststof, PC-kunststof |
| Merk: | SCX.design |
Aanmelden