SCX.design C42 4 in 1 oprolbare kabel van 65 W
Van
€ 9,52
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,03 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 601,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 715,78 |
Productnummer:
A33-1PX23690
Voorraad:
Productinformatie "SCX.design C42 4 in 1 oprolbare kabel van 65 W "
4-in-1 oprolbare 65W-oplaadkabel met dubbele USB-A + USB-C input en Type-C-, Lightning- en Micro-USB-connectoren om al je apparaten met één kabel op te laden. Het oprolbare ontwerp houdt de kabel netjes, klitvrij en gemakkelijk op te bergen voor reizen of dagelijks gebruik. Personaliseer één zijde met een lichtgevend LED-logo of een offset bedrukt logo voor een moderne en opvallende merkpresentatie. Geleverd in een recyclebare TPU-hoes met een gerecyclede papieren inleg.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Breedte: | 57mm |
| Gewicht: | 57g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 152mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled PET-kunststof, ABS-kunststof |
| Merk: | SCX.design |
Aanmelden