SCX.design C35 5 in 1 oplaadkabel
Van
€ 11,15
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,57 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 678,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 807,42 |
Productnummer:
A33-1PX22990
Voorraad:
Productinformatie "SCX.design C35 5 in 1 oplaadkabel"
65W multiconnector-oplaadkabel met twee verlichte logo’s, drie verwisselbare aansluitingen (USB-C, Micro-USB/Android en Lightning/iPhone) en duurzame gevlochten rPET-kabels van gerecyclede flessen. Laad twee of drie apparaten tegelijk op en sluit aan op vrijwel elke stroombron dankzij de dubbele input (USB-A en USB-C). Optioneel kunnen de twee verlichte logo’s verschillend worden gepersonaliseerd. Geleverd met een recyclebare TPU-hoes en gerecyclede papieren kaart.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 43 x 32 x 34 cm |
| Breedte: | 26mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1 |
| Douanetariefnummer: | 8544429090000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 37g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10.45 |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 1000mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled PET-kunststof |
| Merk: | SCX.design |
| OuterCartonDimension: | 43 x 32 x 34 cm |
Aanmelden