SCX.design A11 smart tag
Van
€ 12,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.355,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.612,45 |
Productnummer:
A33-1PX23090
Voorraad:
Productinformatie "SCX.design A11 smart tag"
Volledig personaliseerbare smart tag in full colour, compatibel met Apple Find My® en Google Find My Device®. Hiermee vind je eenvoudig sleutels, tassen, portemonnees of paspoorten terug. De tag verbindt via Bluetooth® met je smartphone en is te volgen in de originele app. Buiten Bluetooth®-bereik blijft hij vindbaar via het mesh-netwerk van nabijgelegen apparaten. Batterijduur tot 6 maanden (100 mAh) en draadloos oplaadbaar via inductie. Geleverd in een gerecyclede kartonnen doos.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Breedte: | 54mm |
| Douanetariefnummer: | 8517620000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 13g |
| Hoogte: | 1mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 85mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PVC-kunststof |
| Merk: | SCX.design |
Aanmelden