Recycled Leather Refillable Notebook A5 notitieboek
Van
€ 12,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 18,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 18,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 21,59 |
Productnummer:
A508-269139-011999999
Voorraad:
Productinformatie "Recycled Leather Refillable Notebook A5 notitieboek"
A5-notitieboekje met een omslag gemaakt van gerecycled leerafval (van leer afkomstig uit Italië) en natuurlijke binders. Een product van het merk MADE out of. Het gerecycled leer is zeer stevig, heeft een mooie matte uitstraling en ruikt naar leer. De gekleurde toplaag is gemaakt van een zeer dunne PU-coating op 100% waterbasis. Dit notitieboekje met sluitelastiek, heeft een losse, uitneembare, hervulbare inhoud (Reuse & Reduce) bestaande uit ca. 120 vel/240 pagina's gelinieerd, gerecycled papier (90 g/m²). De inhoud wordt op zijn plaats gehouden met een stevige elastiek. Handgemaakt. Dutch design. Made in Holland. Made Out Of is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | bruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2112 |
| Afmetingen omdoos: | 310 x 220 x 19 cm |
| Breedte: | 220mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 22 |
| Douanetariefnummer: | 4205009000 |
| Gewicht: | 337g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9000 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 180mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | FSC® Papier, Gerecycled leer |
| Merk: | Made Out Of |
| OuterCartonDimension: | 310 x 220 x 19 cm |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.