Recycled Leather Luggage Tag bagagelabel
Van
€ 8,39
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 13,85 |
Productnummer:
A508-269464-307999999
Voorraad:
Productinformatie "Recycled Leather Luggage Tag bagagelabel"
Bagagelabel gemaakt van gerecycled, Italiaans leerafval en natuurlijke binders. Een product van het merk MADE out of. Het gerecycled leer is zeer stevig, heeft een mooie matte uitstraling en ruikt naar leer. De gekleurde toplaag is gemaakt van een zeer dunne PU-coating op 100% waterbasis. Het bagagelabel is voorzien van een stevige, metalen gesp en is gemakkelijk te bevestigen aan alle soorten koffers en tassen. Afm. papieren inlegvel: 8,4 x 5,4 cm. Afm. venster: 7,4 x 4,7 cm. Handgemaakt. Dutch design. Made in Holland. Made Out Of is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | donkerblauw |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3000 |
| Afmetingen omdoos: | 700 x 300 x 15 cm |
| Breedte: | 70mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 4205009000 |
| Gewicht: | 23g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3000 |
| Hoogte: | 3mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 200mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled leer |
| Merk: | Made Out Of |
| OuterCartonDimension: | 700 x 300 x 15 cm |
Aanmelden