Recycled Leather Laptop Sleeve 16"
Van
€ 26,59
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 29,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 29,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 35,51 |
Productnummer:
A508-269495-011999999
Voorraad:
Productinformatie "Recycled Leather Laptop Sleeve 16""
Een stijlvolle 16 inch laptop sleeve gemaakt van gerecycled, Italiaans leerafval en natuurlijke binders. Een product van het merk MADE out of. Geschikt voor het opbergen en veilig vervoeren van een laptop tot 146inch. Het gerecycled leer is zeer stevig, heeft een mooie matte uitstraling en ruikt naar leer. De gekleurde toplaag is gemaakt van een zeer dunne PU-coating op 100% waterbasis. Ter bescherming van de laptop is de hoes voorzien van een drukknoopsluiting en gevoerd met gerecycled wolvilt vervaardigd uit 50% gerecycled materiaal, 30% wol en 20% PE. Handgemaakt. Dutch design. Made in Holland.
| Kleur: | bruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1280 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 250mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 80 |
| Douanetariefnummer: | 4205009000 |
| Gewicht: | 335g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10500 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 385mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled leer |
| Merk: | Made Out Of |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden