Recycled Leather Cardholder kaarthouder
Van
€ 4,49
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,74 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,21 |
Productnummer:
A508-269136-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Recycled Leather Cardholder kaarthouder"
Pashouder gemaakt van gerecycled leerafval (van leer afkomstig uit Italië) en natuurlijke binders. Een product van het merk MADE out of. Het gerecycled leer is zeer stevig, heeft een mooie matte uitstraling en ruikt naar leer. De gekleurde toplaag is gemaakt van een zeer dunne PU-coating op 100% waterbasis. Een accessoire voor het veilig meenemen van pasjes. Met een extra vakje voor bonnen of visitekaartjes. Handgemaakt. Dutch design. Made in Holland. Made Out Of is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 14000 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 300 x 10 cm |
| Breedte: | 90mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 250 |
| Douanetariefnummer: | 4205009000 |
| Gewicht: | 14g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13000 |
| Hoogte: | 5mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 60mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled leer |
| Merk: | Made Out Of |
| OuterCartonDimension: | 600 x 300 x 10 cm |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.