Recycled Felt & Apple Leather Laptop Sleeve 16"
Van
€ 12,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 21,39 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 21,39 |
| Totaalprijs Bruto: | € 25,45 |
Productnummer:
A508-269462-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Recycled Felt & Apple Leather Laptop Sleeve 16""
Een eenvoudige maar stijlvolle 16 inch laptop sleeve gemaakt van gerecycled wolvilt en vegan leer. Een product van het merk MADE out of. Het wolvilt is vervaardigd uit 50% gerecycled materiaal, 30% wol en 20% PE. De sleeve heeft 2 insteekvakken aan de voorzijde. Deze zijn gemaakt van mooi vegan leer dat gemaakt is van gerecycled appelpulp. Het heeft de look and feel van echt leer en ze geven de sleeve een luxe uitstraling. Geschikt voor het opbergen en veilig vervoeren van een laptop tot 16 inch. Dit topproduct is handgemaakt. Dutch design. Made in Holland.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1280 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 275mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 80 |
| Douanetariefnummer: | 5602109000 |
| Gewicht: | 159g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13000 |
| Hoogte: | 9mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 385mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | gerecycled wolvilt, Appelleer |
| Merk: | Made Out Of |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden