RPET Bottle 750 ml drinkfles
Van
€ 3,19
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,19 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,19 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,80 |
Productnummer:
A24-269338-970999999
Voorraad:
Productinformatie "RPET Bottle 750 ml drinkfles"
Waterfles gemaakt van 100% RPET. Met bamboe schroefdop. Lekvrij. Niet vaatwasserbestendig. Inhoud 750 ml. Made in Europe.
| Kleur: | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 900 |
| Afmetingen omdoos: | 605 x 460 x 25 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 48 |
| Diameter: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 3924900090 |
| Gewicht: | 47g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 8500 |
| Hoogte: | 222mm |
| Inhoud: | 750ml |
| Land van herkomst: | Polen |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | rPET, Bamboe |
| OuterCartonDimension: | 605 x 460 x 25 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden