RPET Beech Bottle 750 ml waterfles
Van
€ 3,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,57 |
Productnummer:
A24-269500-970999999
Voorraad:
Productinformatie "RPET Beech Bottle 750 ml waterfles"
Waterfles gemaakt van 100% RPET. Met schroefdop van beukenhout. Lekvrij. Niet vaatwasserbestendig. Inhoud 750 ml. Made in Europe.
| Kleur: | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1680 |
| Afmetingen omdoos: | 440 x 400 x 25 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 48 |
| Diameter: | 78mm |
| Douanetariefnummer: | 3924900090 |
| Gewicht: | 50g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3200 |
| Hoogte: | 200mm |
| Inhoud: | 750ml |
| Land van herkomst: | Polen |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Beukenhout, PP, rPET |
| OuterCartonDimension: | 440 x 400 x 25 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden