Parker Jotter Global Icon Paris - blauwe inkt
Van
€ 23,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 25,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 25,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 30,87 |
Productnummer:
A508-263392-003999999
Voorraad:
Productinformatie "Parker Jotter Global Icon Paris - blauwe inkt"
Blauwschrijvende balpen van het merk Parker, uitgevoerd in een speciale Jotter Paris editie uit de Global Icons-collectie. De matte RVS behuizing is voorzien van een fijn lasergegraveerde skyline van Parijs, geïnspireerd op de iconische architectuur van de Lichtstad. Afgewerkt met een grijs-zwarte coating en de herkenbare, verende pijlclip.De pen is uitgerust met een Parker-vulling voor een soepele schrijfervaring. Een stijlvol en functioneel schrijfinstrument met een internationaal karakter. Geleverd in een Parker giftbox. Made in Europe.
| Kleur: | grijs (± PMS -) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4290 |
| Afmetingen omdoos: | 343 x 287 x 20 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 55 |
| Diameter: | 7mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109900 |
| Gewicht: | 15g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3300 |
| Hoogte: | 127mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | RVS |
| Merk: | Parker |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 343 x 287 x 20 cm |
Aanmelden